proBIM

Registrace na proBIM 2024 spuštěna!

Vážení příznivci BIM technologií,

s radostí oznamujeme, že právě startuje prodej vstupenek na třetí ročník naší Odborné konference proBIM, která se uskuteční v unikátních prostorách Home Of AV společnosti AVT Group a.s.

Co vás čeká?

● Odborné přednášky: Nejnovější poznatky a inovace v oblasti BIM technologií.

● Praktické workshopy: Získáte hands-on zkušenosti od předních odborníků.

● Networking: Možnost navázat nové kontakty a sdílet zkušenosti s kolegy z oboru.

● Exkluzivní večerní program: GinBIM párty a speciální program na téma „Recyklace v architektuře“ s Petrem Vlčkem, CEO společnosti AVT Group.

● Výborný catering: Na konferenci bude zajištěn bohatý catering, včetně vegetariánských a bezlepkových možností, aby si každý mohl konferenci vychutnat doslova všemi smysly.

Zachyťte příležitost seznámit se s novinkami a trendy v oblasti BIM, které mohou ovlivnit vaše budoucí projekty a podnikání. Registrujte se a rozšiřte své poznatky ze světa BIM prakticky, bez příkras a s důrazem na reálné zkušenosti.

Detaily konference:

Datum: 13.6.2024

Místo: Home Of AV, Voděrádky u Říčan, https://homeofav.cz/

Registrace: https://shop.ccapps.cz/probim2024/

Zajistěte si své místo na a buďte součástí tohoto skvělého zážitku! Vstupenky jsou nyní k dispozici! Nečekejte, počet míst je omezen.

Sledujte informace na webových stránkách https://www.pro-bim.cz/ a nezapomeňte se připojit k naší události https://lnkd.in/dSnmWpYa. Již brzy zveřejníme podrobný program.

Budeme se na Vás těšit!

print

S Lucií se můžete setkat v Brně v rámci architektonicko-stavebního týmu. Věnuje se implementacím BIM technologií, konzultační činnosti a zabývá se problematikou BIM managementu. Mimo to je také modelářem rodin a modelů staveb. Lucie studovala obor Architektura a urbanismus na Fa VUT v Brně, během kterého získala zkušenosti se softwarem Revit a působila jako projektant. BIM vnímá jako smysluplný a efektivní nástroj k realizaci architektonických vizí, které výrazně ovlivňují vnější prostředí, v němž žije každý z nás, a proto je její snahou aktivně se podílet na zvyšování úrovně stavebnictví.

Napsat komentář