O nás

Tým CADBIM

CADBIM

Společnost cadconsulting, přední český implementátor BIM technologií, spustila odborný portál CADBIM.CZ určený nejen uživatelům produktů společnosti Autodesk, ale i studentům a všem zájemcům o nejnovější trendy v oblasti počítačového navrhování staveb, infrastrukturních celků a průmyslové výroby.

CADBIM.CZ přináší odborné články, odpovědi na technické dotazy, návody pro všechny uživatele širokého portfolia Autodesk produktů a navíc také zajímavé informace, případové studie, tipy a triky z oblastí, kde se dnes využívají technologie BIM. Komunitní portál spravuje odborná redakce a mezi redaktory najdeme přední české popularizátory technologie BIM, pedagogy vysokých
škol i odborníky z praxe, převážně z týmu společnosti cadconsulting.
Společně s portálem vznikla i komunita CADBIM.CZ, která má nyní kolem 950 registrovaných členů. Registrace do komunity je pro všechny zdarma a kromě rozsáhlé databáze odborných článků, tipů a triků zde každý uživatel najde řadu tipů, triků a materiálů týkajících se software Autodesk.

CADBIM.CZ vznikl jako projekt „zdola“: je to portál vycházející z naší dlouholeté publikační činnosti, přednášení na konferencích i na vysokých školách. Považujeme ho za klíčový komunikační kanál cadconsultingu a vzhledem k síle komunity máme za cíl vytvořit z projektu CADBIM.CZ první adresu uživatelů software Autodesk,“ říká vydavatel Rudolf Vyhnálek ze společnosti cadconsulting.

Základní charakteristiky portálu CADBIM.CZ

• cílené oslovení 20 000+ uživatelů softwarových řešení Autodesk z České a Slovenské republiky
• zaměření na odbornou skupinu profesionálů používajících technologie BIM
• technologicky vyspělí čtenáři, B2B segment
• vysoký podíl studentů a pedagogů

cadconsulting

cadconsulting je přední konzultační společnost zaměřená na implementaci BIM technologie. Od roku 2009 svým klientům pomáhá se zaváděním a používáním BIM technologie v různých fázích návrhu, výstavby i provozu stavby. Jako lídr ve svém oboru prosazuje standardizaci BIMu v České republice a je aktivním členem Odborné rady pro BIM (czBIM) a Technické normalizační komise TNK 152. Má pobočky v Praze, Brně a stále roste. Přejeme příjemné čtení.
www.cadconsulting.cz