proBIM

proBIM 2024: Představení řečníků 6

Registrace na letošní ročník konference již probíhá a my Vám přinášíme další přehled řečníků a jejich témat, na které se můžete těšit. Nezapomeňte, že proBIM 2024 se tentokrát koná 13.6.2024 v Home of AVT Group ve Voděrádkách. Dnes Vám představíme Lenku Koubovou, Matěje Šilhána a Yulii Shvets.

 

Lenka Koubová

Lenku potkáte v pražské pobočce cadconsultingu, kde je BIM konzultantkou už 3 roky. Věnuje se modelování, tvorbě rodin, konzultacím, správě knihovny a také má pod palcem odborný portál o BIM – CADBIM. Zároveň má bohaté zkušenosti v oblasti pasportizace budov. Ve svých přednáškách Vám představí nástroje Autodesk Forma a Autodesk Tandem 

Lenka vystudovala Fakultu stavební ČVUT v Praze, obor Budovy a prostředí se zaměřením na konstrukce staveb. Svá studia zakončila diplomovou prací na téma Komplexní hodnocení kvality budov s využitím BIM, kde se zabývala materiálovou optimalizací konstrukcí na základě vybraných enviromentálních charakteristik.

Témata: Autodesk Forma, Autodesk Tandem

                                                                                     

Matěj Šilhán

Matěj je součástí pražského dopravního týmu společnosti cadconsulting a věnuje se všemu spojenému s programem Civil 3D. Konzultace, školení, testování podsestav a implementace BIM ve sféře projektování liniových staveb je jeho hlavní náplní. Není tedy překvapením, že se s Vámi podělí o přednášku na téma Zemní práce v BIM, ve které Vám ukáže, jak lze průběh stavby spojit s dynamickým softwarem.

Matěj vystudoval obor Dopravní systémy a technika se specializací na projektování silnic a dálnic na ČVUT v Praze. Svou tříletou praxi v oboru projektování silnic a dálnic ve všech stupních projektové dokumentace získal v projekční kanceláři na pozici projektanta.

Téma: Zemní práce v BIM

 

Yulia Shvets

Yulia je součástí architektonicko-stavebního týmu cadconsulting v Praze. Zabývá se implementací BIM, podporou při projektování, modelováním, konzultační činností, BIM koordinací a managementem. Její profesním cílem je zavádění nejnovějších technologií do každodenní stavební praxe, které zlepšují kvalitu vytvořeného návrhu a následně i stavby. S Yulií se můžete setkat v rámci přednášek Příprava na CDE, AI + pointcloud pro správu a buildingSMART sCC 

V rámci zahraničního magisterského studia oboru Informační modelování ve stavebnictví se Yulia podílela na výzkumných projektech v oblasti Implementace BIM, Facility Management a Project Development. Během zahraničního pobytu a studia na University of the West of Scotland se seznámila s BIM a Smart technologiemi a rozhodla se těmto oblastem věnovat profesionálně.  

Témata: Příprava na CDE, AI + pointcloud pro správu, buildingSMART s CC

 

Registrace již byla spuštěna, neváhejte si své místo zajistit na našem e-shopu.

 

print

S Lucií se můžete setkat v Brně v rámci architektonicko-stavebního týmu. Věnuje se implementacím BIM technologií, konzultační činnosti a zabývá se problematikou BIM managementu. Mimo to je také modelářem rodin a modelů staveb. Lucie studovala obor Architektura a urbanismus na Fa VUT v Brně, během kterého získala zkušenosti se softwarem Revit a působila jako projektant. BIM vnímá jako smysluplný a efektivní nástroj k realizaci architektonických vizí, které výrazně ovlivňují vnější prostředí, v němž žije každý z nás, a proto je její snahou aktivně se podílet na zvyšování úrovně stavebnictví.

Napsat komentář