proBIM

proBIM 2024: Představení řečníků 4

Registrace na letošní ročník konference již probíhá a my Vám přinášíme další přehled řečníků a jejich témat, na které se můžete těšit. Nezapomeňte, že proBIM 2024 se tentokrát koná 13.6.2024 v Home of AVT Group ve Voděrádkách. Dnes Vám představíme Filipa Sládečka, Václava Černého a Lucii Mokrou.

 

Filip Sládeček

Filip je senior BIM konzultant a modelář působící ve firmě cadconsulting už osmým rokem a je nezbytnou součástí architektonicko-stavebního týmu v Praze. Aktuálně se věnuje především BIM managementu, správě knihovny, konzultacím a modelování. Do jeho portfolia však spadá i tvorba vizualizací a práce s virtuální a rozšířenou realitou. Jak vidíte, Filipovo působení ve firmě je různorodé a vy se s ním tak budete moci setkat hned na dvou přednáškách na téma Úspěšný BIM projekt z pohledu zadavatele/správce majetku a Tipy a triky v Revitu i workshopu Virtuální realita jako doprovodného programu. 

Filip vystudoval v rámci bakalářského studia obor Architekturu a stavitelství na ČVUT vPraze a navázal oborem Budovy a prostředí ve studiu magisterském. Diplomovou práci zpracovával ve Vídni na univerzitě BOKU pod vedením architekta Martina Treberspurga. 

Téma: Úspěšný BIM projekt z pohledu zadavatele/správce majetku, Tipy a triky v Revitu 

                                                                                       

Václav Černý

Vašek je již několik let součástí pražského MEP týmu firmy cadconsulting. Kromě TZB se dále věnuje BIM managementu, CDE, koordinacím BIM modelů a můžete jej zastihnout i během skenování staveb pomocí Laserscanu. Zkušenosti krátce nabral i jako BIM specialista v rámci realizace staveb. Jeho tématy pro Vás budou Příprava na CDE a Lasercan.

Václav se s BIM poprvé setkal během studia na fakultě stavební ČVUT v Praze v rámci oboru Budovy a prostředí, jehož studium zakončil závěrečnou prací na téma Environmentální hodnocení staveb pomocí metody BIM. Do cadconsulting nastoupil již během studia jako brigádník. V rámci své praxe měl šanci nahlédnout i do realizace na pozici BIM specialisty, kde získal další cenné zkušenosti v oblasti využití BIM modelů pro výstavbu. BIM vnímá jako efektivní nástroj jak v oblasti projektování a realizace staveb, tak i v rámci správy objektu. 

Téma: Příprava na CDE, Laserscan

 

Lucie Mokrá

S Lucií se můžete setkat v Brně v rámci architektonicko-stavebního týmu společnosti cadconsulting. Jako senior konzultant a BIM manager se věnuje se implementacím BIM, modelování, konzultační činnosti, koordinaci, BIM managementu a aplikaci metody BIM dle ISO 19 650. Její snahou je aktivně se podílet na zvyšování úrovně stavebnictví. BIM vnímá jako smysluplný a efektivní prostředek umožňující realizaci architektonických vizí, které výrazně ovlivňují vnější prostředí, jehož je každý z nás součástí. 

Je školitelkou a spolutvůrkyní certifikačního kurzu buildingSMART – Foundation společnosti cadconsulting a není tedy divu, že právě tématem buildingSMART s CC Lucie vstoupí do programu konference. Nejspíš ji ale zahlédnete i jako spoluřečníka v dalších přednáškách.

Lucie studovala stavební průmyslovou školu v  Ostravě a obor Architektura a urbanismus na Fa VUT v Brně. Během studia získala zkušenosti se softwary ArchiCAD a Revit, které zároveň během působení v projekčních kancelářích využívala jako nástroje projektování.  

Téma: buildingSMART s CC

 

Registrace již byla spuštěna, neváhejte si své místo zajistit na našem e-shopu                                               

 

Další řečníky a jejich témata Vám budeme postupně odhalovat v následujících dnech.

print

S Lucií se můžete setkat v Brně v rámci architektonicko-stavebního týmu. Věnuje se implementacím BIM technologií, konzultační činnosti a zabývá se problematikou BIM managementu. Mimo to je také modelářem rodin a modelů staveb. Lucie studovala obor Architektura a urbanismus na Fa VUT v Brně, během kterého získala zkušenosti se softwarem Revit a působila jako projektant. BIM vnímá jako smysluplný a efektivní nástroj k realizaci architektonických vizí, které výrazně ovlivňují vnější prostředí, v němž žije každý z nás, a proto je její snahou aktivně se podílet na zvyšování úrovně stavebnictví.

Napsat komentář