Autodesk University

Příručka Superb Guide To Easy Revit znovu na scéně!

V příspěvku The Superb Guide To Easy Revit Strikes Again! z konference Autodesk University 2023 nám Rina Sahay a Numan Mysorewala ukázali mnoho skvělých tipů pro práci s nejnovějším Revit 2024. 

Novinky v Revitu 2024 

Jednou z novinek, která byla na této přednášce představena byl Autodesk assistant (chatbot), který přináší podporu pro uživatele.  

Dále byl přidán home screen, kde můžeme sledovat vaší aktivitu.

Novinek pro uživatelé je však mnohem více. Například tmavý režim zobrazení, možnost přiblížení/oddálení v prohlížeči projektu, a také rychlé a snadné pracovní postupy pro urychlení opakujících se úkolů nebo konfiguraci systému na serveru a cloudu.

Zvýšení výkonu Revitu v OS Windows

Zvýšení výkonu v Revitu můžeme docílit tak, že do vyhledávacího pole na hlavním panelu zadáme “Upravit vzhled a výkon systému Windows”, kde zvolíme vlastní nastavení vuzálních efektů a necháme zapnutý pouze “Zobrazit průsvitný obdélník výběru”.

Dále lze také nastavit automatické uvolňování nepotřebných souboru pomocí inteligentního úložiště, kde můžeme dokonce i nakonfigurovat uvolňování v konkrétním čase.

Závěr

V této nejnovější kapitole série Superb Guide nám v rámci prezentace ukázali mnoho věcí. Objevili jsme méně známé možnosti Revitu, pracovní triky a způsoby. Představeno bylo mnoho, v rámci článku byla představena jen krátká ukázka.

Informace a obrázky, které se objevily v tomto článku, byly převzaty z příspěvku konference Autodesk University 2023, dostupné online prostřednictvím odkazu www.autodesk.com/autodesk-university/

print

Napsat komentář