CCtools, CCapps a CClibrary

Studentská verze CCLibrary

Studujete střední, nebo vysokou školu, pracujete v Revitu a sháníte spolehlivé Rodiny? Nebo se naopak se svými výtvory chcete podělit s ostatními? V obou případech vám pomůže doplněk do Revitu CCLibrary Online EDU.

Knihovna

Při práci v Revitu vás určitě napadlo, že kvalita vaší práce je do značné míry závislá na kvalitě dostupné knihovny rodin. V praxi se tento fakt řeší několika způsoby:

  1. Každý pracovník se o knihovnu stará sám. Tento způsob však způsobuje značné problémy s kvalitou projektu.
  2. Delegováním úkolů spojených se správou knihovny interní osobě.
  3. Delegováním správy knihovny na externího člověka, případně firmu.

Každá z možností má řadu výhod a nevýhod. V tomto článku se zaměříme na poslední možnost pomocí doplňku do Revitu CCLibrary Online EDU.

Plná verze webové aplikace obsahuje tisíce rodin z různých profesí. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení.

Ukázka z plné verze aplikace CCLibrary Online

Ve zbytku článku se budeme zabývat studentskou verzí této aplikace.

Stahování rodin

Hlavní smysl aplikace tkví v grafickém rozhraní, které je nedílnou součástí Revitu. To umožňuje prohlížení knihovny a přímý import do otevřeného projektu. Přestože studentská verze obsahuje méně prvků, pro základní potřeby tvorby projektu pro školní účely by měly tyto prvky dostačovat.

Studentská verze aplikace CCLibrary Online

Nahrávání rodin

Další ze zajímavých funkcionalit je publikování vámi vytvořených rodin. Pokud jste si dali práci s tvorbou sofistikované rodiny, můžete se o ní podělit právě přes tuto platformu. Rodiny budou následně přístupné dalším uživatelům, kteří je mohou ohodnotit. Můžete tak pomoci dalším kolegům využívající Revit a třeba tím i zaujmout někoho v praxi. Protože po lidech pracujících v Revitu je na pracovním trhu stále poptávka.

Možnost nahrávání vlastních rodin

Registrace a licence

Registrační formulář pro získání studentské verze CClibrary naleznete na webové adrese: https://ccapps.cctools.cz/newuser. Po vyplnění registračních údajů a ověření informací vám vygenerujeme, plně funkční, licenci, která bude platná 18 měsíců.

print

Napsat komentář